• Voor 16:30 besteld, morgen geleverd!
  • Leverbaar uit eigen voorraad
  • Niet goed, geld terug garantie
  • FSC gecertificeerd
  • Bereikbaar voor vragen en advies

Folie Specialist

Sjon Willemse

Tel.: +31 6 10 08 08 99
Email: sjon@hodi.nl

Karton Specialist

Nico Sabbé

Tel.: +31 6 31 76 86 08
Email: nico@hodi.nl

Omsnoering Specialist

Daan Kuijpers

Tel.: +31 6 50 59 16 66
Email: daan@hodi.nl

Tape Specialist

Mohcen Slamia

Tel.: +31 6 82 21 02 13
Email: mohcen@hodi.nl

Karton Specialist

Frank Hurenkamp

Tel.: +31 6 31 76 86 09
Email: frank@hodi.nl

Papier Specialist

Dave Klomp

Tel.: +31 6 30 99 39 59
Email: dave@hodi.nl

Disposable Specialist

Dave Klomp

Tel.: +31 6 30 99 39 59
Email: dave@hodi.nl

DTP Specialist

Brian van Ooijen

Tel.: +31 3 18 54 65 04
Email: brian@hodi.nl

Hygiëne Specialist

Dave Klomp

Tel.: +31 6 30 99 39 59
Email: dave@hodi.nl

Retail Specialist

Frank Hurenkamp

Tel.: +31 6 31 76 86 09
Email: frank@hodi.nl

Dealer Specialist

Dave Klomp

Tel.: +31 6 30 99 39 59
Email: dave@hodi.nl

Ladingzekering Specialist

Daan Kuijpers

Tel.: +31 6 50 59 16 66
Email: daan@hodi.nl